PAKIET DYNAMIC

W tym pakiecie proponujemy Wam wyjątkowe rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców – animowane zdjęcia portretowe. To stosunkowo nowa możliwość, która nie jest jeszcze powszechnie wykorzystywana na polskim rynku, możecie więc dzięki niej wyróżnić się wśród konkurencji. 

Jak to się robi?

Wykonanie animowanych zdjęć wygląda podobnie do tworzenia tradycyjnych portretów, jednak zamiast jednego zdjęcia, robimy serię podobnych ujęć. Następnie scalamy je, animując całość w postprodukcji. To dość wymagające zadanie, więc na przekazanie finałowych plików potrzebujemy nieco więcej czasu.

Dla kogo?

Z pakietu DYNAMIC może skorzystać każdy, kto szuka czegoś oryginalnego. To opcja dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić, nadać fotografii wyjątkowy, osobisty charakter. Efekt, jaki uzyskasz, zależy głównie od Ciebie – tego, co chcesz pokazać innym, jak przedstawiasz się światu. My możemy zagwarantować, że będzie spektakularny. 

Pakiet ten polecamy szczególnie firmom z branży: marketingowej, informatycznej, artystycznej, wykorzystującej nowe technologie czy związanej z usługami.

FORMAT: GIF

Zobaczcie kilka przykładów!