Jesteśmy prawdziwym zespołem

Stanowimy zgraną grupę przyjaciół, znamy się jak łyse konie i wiemy, że możemy na sobie polegać. Każdy z nas ciągle pragnie się rozwijać i dążyć do tego, by tworzyć nie tyle zwykłe zdjęcia czy filmy, ale prawdziwą sztukę.

Paweł – fotograf z pasji, inżynier z wyboru. Założyciel Inphoto. Fotografuje na całym świecie. Wierzy w dobro ludzi i zawsze stara się myśleć pozytywnie. Uwielbia szybkie samochody, ale póki co jeździ rodzinnym 🙂

Profesjonalny Fotograf Kraków

Bartek – człowiek wielu pasji i wielu profesji. Fotograf, operator kamery i drona, ale i ratownik wodny, instruktor narciarstwa, perkusista. Do wszystkiego co robi, podchodzi z ogromnym zaangażowaniem.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Paulina – make-up artist, która podczas sesji dba o nienaganny wygląd naszych klientów. Interesuje się modą, uwielbia gotować. Kiedyś z pewnością zobaczycie ją w Masterchef!

Kasia – specjalistka od retuszu z ogromnym doświadczeniem. Perfekcjonistka, dbająca o każdy szczegół. Uwielbia pracować, kiedy wszyscy inni śpią. 

Ania – specjalistka od marketingu, mistrzyni planowania, organizowania i dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Kreatywność to jej drugie imię. 

Ania – wulkan energii z wieloma talentami i amerykańskim akcentem. Pisze scenariusze do filmów, dzięki którym klient ma pewność, że dostanie to, czego oczekuje. Śpiewa, rysuje i dużo podróżuje.

Nasza misja

Ufamy, że ludzie otwarci, pozytywnie nastawieni do życia i gotowi do działania mogą sprawić, że wszystkim będzie żyło się lepiej. Naszymi działaniami chcemy wspierać ich w budowaniu wizerunku i docieraniu do coraz to szerszej grupy odbiorców. Wierzymy, że tworzone dla nich portrety biznesowe i filmy są wyjątkowe. Wierzymy też, że dzięki tym wspólnym działaniom, świat może być piękniejszy. 

Porozmawiamy?

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami! Wspólnie ustalimy obszar współpracy, pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie pakietu, wycenimy nietypowe zlecenie. Wciśnij „kontakt” i rzuć nam wyzwanie! Gwarantujemy, że damy radę!