5 pomysłów na ciekawe portrety biznesowe

Portrety biznesowe to nieodłączny element budowania wizerunku i wiarygodności marki. Możecie postawić na sprawdzone rozwiązania lub inną, nieszablonową opcję – w końcu portret biznesowy powinien pokazywać Waszą osobowość. Jeżeli chcecie wyjść poza utarte schematy, sprawdźcie te kilka pomysłów na ciekawe portrety biznesowe.

Ciekawe zdjęcia portretowe

Jakie są podstawowe możliwości podczas tworzenia portretów biznesowych? Takie zdjęcia mogą być wykonane w profesjonalnym studiu fotograficznym lub w Waszej siedzibie – tworzymy wtedy przenośne studio, w którym możemy przeprowadzić sesję lub organizujemy miejsce na zdjęcia z wykorzystaniem wnętrz (biura/siedziby). W przypadku pierwszej opcji, możecie zdecydować się na określone tło, wyróżniające się przede wszystkim kolorem, ale również fakturą. W opcjach Pakietu Pro dostępne są kolory: biały, szary i czarny, a dodatkowo także dedykowane tło korporacyjne, o którym więcej dowiecie się w dalszej części artykułu. 

To jednak nie wszystko. Mamy także możliwość cyfrowej edycji zdjęcia w postprodukcji, dodając na przykład efekty w postaci animacji czy artystycznych koloryzacji. Wszystkie opcje przedstawiamy Wam poniżej!

Niebanalne zdjęcia zespołu

1. Zdjęcia z rekwizytami

Pozując z rekwizytami, które świadczą o ulubionym sporcie czy hobby, pracownicy mogą pokazać swoją bardziej ludzką i przyjazna twarz. Wykorzystacie je jako alternatywną propozycję w sekcji “O nas” lub w mediach społecznościowych, kiedy przedstawiacie swój zespół.

2. Zdjęcia artystyczne

Jeżeli pracujecie w branży kreatywnej lub Wasza marka posiada charakterystyczną, określoną kolorystykę, możemy wspólnie stworzyć ciekawe portrety z efektem kilkukrotnej ekspozycji.

3. Zdjęcia dynamiczne

Potencjalnych klientów przyciągnięcie i zainteresujecie także tworząc animowane portrety. Podnoszą one prestiż firmy i podkreślają jej innowacyjność. To nowe rozwiązanie, które dopiero pojawia się na polskim rynku, możecie więc wyróżnić się wśród konkurencji. 

4. Zdjęcia na tle cyfrowego biura – tło korporacyjne

Marzy Ci się sesja portretowa na tle biura, ale nie posiadasz reprezentacyjnej przestrzeni, albo właśnie ją remontujesz? W naszej ofercie znajdziesz zdjęcia z tłem korporacyjnym, które dzięki komputerowej edycji pozwala wkleić dowolne tło na wykonane w naszym studiu portrety. 

Efekt może być na przykład taki:

5. Zdjęcia na dedykowanym tle – tło korporacyjne

Zaletą wykorzystania tła korporacyjnego jest fakt, że może być ono stworzone dla Waszej firmy indywidualnie. Nie musi być to jedynie inscenizacja biura, ale także dedykowana, dowolnie wybrana ilustracja nawiązująca do Waszej działalności.

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Co oprócz portretów biznesowych?

Jeżeli zależy Ci na budowaniu mocnego i świadomego wizerunku swojej marki, możesz postawić na zdjęcia o różnym przeznaczeniu i charakterze, w zależności od profilu Twojej działalności. Zdjęcia zespołu, produktowe, wnętrz czy filmy reklamowe – opis wszystkich dostępnych kategorii i ich zalet znajdziesz tutaj: Jakie zdjęcia biznesowe sprawdzą się w Twojej firmie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *